درباره

دربارۀ کنسرسیوم کالیفرنیا

تیم کنسرسیوم صادرات محصولات کشاورزی کالیفرنیا (CCAE) در بیش از پنج سال گذشته تجارب گرانبهایی در خصوص مهاجرت EB-5 کسب کرده است. این تیم مفتخر است که میزبان و عامل سرعت بخشی به اهداف مهاجرت و سرمایه گذاری هر یک از اعضای سرمایه گذار EB-5 باشد.

شرح اجمالی شرکت

تیم کنسرسیوم صادرات محصولات کشاورزی کالیفرنیا رسماً در سال 2002 و پس از دریافت عنوان مرکز منطقه ای از طرف سازمان خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده مشغول به کار شد. البته کارهای مقدماتی در سال 1998 شروع شد که مؤسس شرکت متعهد به تدارک طرح آزمایشی اخذ ویزای سرمایه گذار سازمان خدمات شهروندی و مهاجرت شد و درخواست موقعیت مرکز منطقه ای را داد

منظور از تعهد، درک ملزومات مهاجرت در این حوزۀ کاری، توسعۀ الگوهای اشتغال زایی با آموزش شیوۀ حفظ و ایجاد شغل از طریق فرصت های کسب و کار کنسرسیوم، و توضیح راه های سودرسانی کسب و کار به اقتصاد San Joaquin Valley می باشد.
این کنسرسیوم با چندین شرکت موفق و باسابقه در San Joaquin Valley همکاری نزدیک دارد. حوزۀ فعالیت این شرکت ها در زمینه های مختلف صنعتی از قبیل ساخت و ساز املاک تجاری و مسکونی و تولید و فروش کودهای شیمیایی می باشد. این سازمان ها، در مجموع، بیش از 1000 ساختمان در ایالت کالیفرنیا ساخته اند و تأمین کودهای شیمیایی اکثر طرح های معتبر کشاورزی در جهان را بر عهده داشته اند. این شرکت ها، هر کدام، افراد حرفه ای در زمینه های حقوقی، مالی، عملیاتی و مدیریتی را به خدمت دارند. این افراد دارای تحصیلات بالا هستند و با وجدان کاری، خود را وقف موفقیت فرد، شرکت و جامعه کرده اند. همین اخلاق کاری است که کیفیت، کارایی، و اعتبار را برای این شرکت ها به ارمغان آورده است.