توصیه نامه های سرمایه گذار

سرمایه گذاران بیش از 30 کشور کنسرسیوم کالیفرنیا را برای انجام امور مربوط به طرح مهاجرت EB5 انتخاب کرده اند. آلمان، هلند از کشورهایی چون: برزیل، کانادا، کلمبیا، جمهوری چک، اکوادور، مصر، انگلستان، فرانسه، آلمان، هلند، مجارستان، ایران، عراق، اسرائیل، ژاپن، کره، لبنان، مکزیک، نیوکالدونیا، نیوزیلند، نیجریه، پاکستان، فیلیپین، لهستان، روسیه، آفریقای جنوبی، سوئد، سوئیس، تایلند، ترکیه، ونزوئلا   «کِلی خیلی سریع به تلفن ها و ایمیل های من جواب می داد. او اطلاعات زیادی راجع به روند مهاجرت دارد و تمام مدارک مورد نیاز وکلای من را به موقع در اختیارشان گذاشته است. از آن جا که با طرح EB-5 آشنایی نداشتم، بارها از کِلی سؤال می کردم و او هر بار با دقت جواب من را می داد. و در نهایت تقاضای من مورد تأیید قرار گرفت و کارت اقامت دائم خود را زودتر از موقعی که انتظار داشتم دریافت کردم.»

– A.G.، برزیل

«ما خیلی خوشحالیم که کنسرسیوم کالیفرنیا کارهای ما را انجام داد. آن ها همیشه سریع جواب می دهند، با صبر و حوصله پاسخ می دهند، و پاسخ هایشان دقیق و مشروح است طوری که ما همه چیز را متوجه می شویم. ما به آیندۀ شرکت و سرمایه گذاری مان اعتماد کامل داریم.»

L.J، چین

«وقتی تصمیم گرفتم از لبنان مهاجرت کنم، با سوزان اسپنسر، رئیس کنسرسیوم کالیفرنیا، ملاقات کردم. در طول ملاقات، ما از تاکستان بازدید کردیم و سوزان وقت بسیار زیادی گذاشت و راجع به روند مهاجرت و سرمایه گذاری به من توضیح داد. او را آدمی مصمم، بااراده، و صادق دیدم و از بابت سرمایه گذاری در کنسرسیوم خیالم راحت شد. تجربه ای که من داشتم بی نظیر بوده. به تازگی، تأییدیۀ رفع شرایط I-829 را دریافت کردم و خیلی خیلی خوشحالم.»

– A.H.، لبنان

«ما کنسرسیوم کالیفرنیا را به این دلیل انتخاب کردیم که سابقۀ درخشان و تیم حقوقی عالی رتبه ای داشت، و مطمئن بودیم که در یک کسب و کار واقعی با محصولات واقعی سرمایه گذاری می کنیم.»

J.H، نیوزیلند

«وقتی می خواستم مرکز منطقه ای برای تقاضای گرین کارت خود انتخاب کنم، دو فاکتور را در نظر داشتم؛ خدمات به مشتری و نوع کسب و کار. نمایندۀ کنسرسیوم کالیفرنیا در روند تسلیم تقاضا، پاسخ به تمام پرسش ها و نگرانی هایم، و همکاری حرفه ای با وکیلم بسیار به من کمک کرد. بعد از تحلیل حوزۀ فعالیت های آنان، خیالم بابت سرمایه گذاری در این مرکز منطقه ای راحت شد. در نتیجۀ آن، ویزای مشروط خود را دریافت کردم. کنسرسیوم کالیفرنیا هر سه ماه یک بار اطلاعات تازه در مورد وضعیت کسب و کار و سرمایه گذاری به من می دهد. یقین دارم که این کنسرسیوم آیندۀ درخشانی دارد. به شما توصیۀ اکید می کنم که کنسرسیوم کالیفرنیا را برای تقاضای گرین کارت خود انتخاب کنید.»

– A.K.، ترکیه

«من بسیار تحت تأثیر حرفه ای گری، پاسخ دهی به موقع، و ارائۀ اطلاعات سازمان یافتۀ CCAE به وکیلم برای تنظیم تقاضا قرار گرفته ام.»

– M.W.، کانادا

«CCAE فرصتی بی نظیر برای کارآفرینان خارجی است تا در ایالات متحده سرمایه گذاری کرده و اقامت دائم و قانونی آن جا را اخذ کنند. CCAE پیشینۀ پرباری در اقتصاد محلی دارد و از تیم مدیریتی بسیار مطلعی برخوردار است. خیلی خوشحالم که عضوی از طرح CCAE هستم.»

.Z.M، چین